Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Galeria
Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Zapraszamy do obejrzenia galerii.
19 czerwca Narwale odwiedziły szkołę po sąsiedzku. Dzieci miały okazję gościć w dwóch pierwszych klasach. Przedszkolaki zobaczyły jak wygląda sala szkolna, poznały starszych kolegów, usiadły w szkolnej ławce, usłyszały szkolny dzwonek. Wspólnie z dziećmi ze szkoły brały udział w rozmowie na temat bezpiecznych wakacji. Z pomocą pierwszoklasistów wykonały wakacyjną pracę plastyczną techniką wydzieranki, którą zabrały na pamiątkę do domu. Takie spotkanie było nam potrzebne, bo tuż po wakacjach nasze starszaki będą już pierwszoklasistami!
W przedostatnim tygodniu czerwca Narwale rozmawiały o smakach lata...przy tej okazji wybraliśmy się na lody do lodziarni Lodove przy ul. Dobrego Pasterza. Z apetytem wszyscy pałaszowaliśmy lody w swoich ulubionych smakach. Wspólne wyjście dało nam wiele radości. Było pysznie i zabawnie. W takim towarzystwie lody smakują najlepiej!
Dzieci uwielbiają zajęcia z robotyki! Jest to okazja do wspaniałej zabawy w tworzenie i budowanie według instrukcji. A wprawienie robota w ruch, ustawienie jego parametrów i patrzenie jak reaguje na nasze polecenia daje niesamowita satysfakcję (i duuuuuużo frajdy!).
Na ostatnich zajęciach z cyklu Podaruj chwilę w MDK, Narwale rozmawiały o ludziach z niepełnosprawnością słuchu i mowy. Dzieci miały okazję doświadczyć, jak to jest, gdy nie słyszymy, wykonując różne ćwiczenia w słuchawkach na uszach. Przedszkolaki poznały alfabet języka migowego i układały swoje imiona z wyciętych liter w języku migowym. Dowiedziały się jak powstają aparaty słuchowe i mogły obejrzeć różne modele. Wszystkie zajęcia z cyklu Podaruj chwilę uwrażliwiły nas na potrzeby osób z problemami dotyczącymi wzroku, równowagi, słuchu i mowy. Serdecznie dziękujemy Pani Annie Pardyak za ciekawe i mądre spotkania.
Krakowiaczek jeden żegna dziś przedszkole,
po wakacjach będzie uczył się już w szkole!
11 czerwca dzieci i rodzice spotkali się w sali rekreacyjnej na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie o Krakowie. Były tańce, były przyśpiewki, były krakowskie piosenki. A wszystko zaprezentowane w tradycyjnych krakowskich strojach. Wzruszeniom nie było końca, szczególnie, że na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła wszystkim dyplomy ukończenia przedszkola.
Dziękujemy rodzicom za obecność, oklaskiwanie młodych aktorów, a także mnóstwo ciepłych słów.
Pozostaje powtórzyć: POWODZENIA W SZKOLE, DROGIE PEREŁKI!