Samorządowe Przedszkole nr 65

Galeria

Zapraszamy do galerii ,,Perełkowych" grup przedszkolnych:
 
aby pobrać zdjęcie należy kliknąć prawym przyciskiem myszy w zdjęcie (wyświetlane w pokazie obrazów) i wybrać opcję zapisz obraz jako...
 

PEREŁKI - koncert bębnowy

Na drugim z serii koncertów Szkoły Yamaha poznaliśmy różnorodne bębny. Przedszkolaki miały okazje posłuchać instrumentów z prawie wszystkich kontynentów, a na niektórych nawet zagrać. Muzycy znów porwali dzieci do wspólnej zabawy w muzykowania. Długo będziemy pamiętać to spotkanie!

REKINKI - listopad w naszej grupie

Listopad w grupie Rekinków

Listopadowe dni, choć coraz krótsze, często deszczowe i ponure w grupie Rekinków były wesołe, kolorowe i bardzo pracowite. Na początku listopada dzieci pojechały do teatru Groteska, gdzie obejrzały spektakl Nie płacz koziołku. Pobyt w teatrze był dla nich niezwykłym przeżyciem. W kolejnych dniach listopada w  naszej grupie rozpoczęły się przygotowania do Dnia Babci i Dziadka. Dzieci wykonywały laurki, malowały słoiczki, w których wkrótce znajdą się  drzewka szczęścia. Techniką stemplowania ozdabiały torebki na upominki. Rekinki uczyły się też tańców i piosenek do przedstawienia Cztery pory roku, które przygotowujemy dla Babć i Dziadków. Ostatnie dni tego miesiąca to już przygotowania do spotkania z Mikołajem. Dzieci pomagały  Paniom rozstawić choinkę, udekorować kącik przyrody i kąciki tematyczne oraz codziennie bardzo starannie porządkowały zabawki. W czasie warsztatów ceramicznych dekorowały gliniane ptaszki farbami do szkliwienia gliny - to już przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Koniec miesiąca  był dla Rekinków pożegnaniem z Panią Halinką, która przez trzy miesiące towarzyszyła dzieciom z naszej grupy -  smutno, że już nas opuściła.... Z ogromną ciekawością czekamy na spotkanie z Panią Anią, która będzie opiekować się Rekinkami od grudnia. 

RYBKI - pasowanie na przedszkolaka

Na początku listopada najmłodsze dzieci w przedszkolu zostały pasowane na przedszkolaków. Rybki, bo o nich mowa, dzielnie wystąpiły przed rodzicami, odpowiedziały na wszystkie pytania, wykonały wszystkie zadania i przepięknie śpiewały i tańczyły. Na zakończenie Pani Dyrektor magiczną perełkową różdżką dotknęła każdego po ramieniu i od tej pory każde Dziecko - Rybka było już Przedszkolakiem. Takie czary!

Dziękujemy mamie Alberta za wykonanie i przekazanie nam zdjęć.

PEREŁKI - Święto odzyskania niepodległości

Jak co roku w Perełce uczciliśmy Święto Odzyskania Niepodległości. W tym roku Koniki Morskie, czyli jedna z zerówek, pod przewodnictwem Pani Kasi i Pani Eli, przygotowała wspaniały występ. Było biało-czerwono, było krakowsko i niezwykle patriotycznie. Nie zabrakło także wspólnego Hymnu Polski odśpiewanego przez wszystkie przedszkolaki.