Zaproszenie na pasowanie do ŻÓŁWIKÓW

7 miesięcy temu

Zapraszamy rodziców dzieci z grupy ŻÓŁWIKI na UROCZYSTE PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA, które odbędzie się w dniu 24 października (wtorek) o godzinie 15.30.

Zapraszamy serdecznie rodziców na naszą uroczystość. Jeżeli rodzice nie mogą być obecni prosimy o kontakt z nauczycielem.

Prosimy o przygotowanie białych rajstop dla dziewczynek i ciemnych, jednolitych spodni dla chłopców (nie dresy).

Ubranka proszę dostarczyć do szatni w dniu 22.10 (poniedziałek) w podpisanych reklamówkach.