Teatrzyk ,,Skrzat'' przedstawia...

ponad 3 lat temu
W październiku w nasze przedszkolne progi zawitał teatrzyk ,,Skrzat". Gdy zabrzmiał teatralny gong, a wszystkie rozmowy ucichły, dzieci zanurzyły się w opowieści o Kasi, tchórzliwym króliczku i strasznym czarodzieju. Dowiedziały się, że tak naprawdę strach  ma tylko wielkie oczy, a wszystkie przeciwności można pokonać szczyptą odwagi i sprytem. Przedszkolaki żywiołowo reagowały na wydarzenia, odpowiadały na pytania i śpiewały piosenki. Dzięki temu poszerzały swoje zainteresowania teatralne i przypomniały sobie jak należy zachowywać się w teatrze.
Już czekamy na kolejne spotkanie!

Już czekamy na kolejne spotkanie!