PEREŁKI obchodzą święto odzyskania niepodległości

Przedszkolaki z Perełki świętowały Dzień Niepodległości już w środę 9 listopada. W tym dniu dzieci z wszystkich grup, ubrane w galowe stroje, ozdobione kokardami narodowymi w barwach biało-czerwonych, zebrały się na sali rekreacyjnej.  Grupa dzieci 6 letnich RYBKI poprowadziła uroczystość - przedszkolaki recytowały wiersze o symbolach narodowych, wspólnie śpiewały piosenki o Polsce. Starszaki z grupy RYBKI z przejęciem zaprezentowały inscenizację przedstawiającą rozbiory Polski, walkę o niepodległość oraz jej odzyskanie. Młodsi koledzy i koleżanki bardzo cierpliwie oglądały występ. Na zakończenie wspólnie odśpiewaliśmy hymn Polski a najstarsze przedszkolaki zatańczyły polski taniec narodowy - polonez.