NARWALE - warsztaty ceramiczne

5 miesiące temu

Dnia 21 listopada Narwale wzięły udział w warsztatach ceramicznych, poprowadzonych przez miłe Panie z pracowni ceramicznej Madziejka. Już sama zabawa gliną, możliwość dotykania, ugniatania, rzeźbienia była dla dzieci wielką przyjemnością, a kiedy zaczęły powstawać małe arcydzieła, starszaki były zachwycone! Z ogromnym zapałem wałkowały glinę, rysowały po niej palcem, formowały kuleczki, wałeczki, aby utworzyć zamierzone kształty. Efektem twórczej pracy są piękne domki, które zostały wypalone w specjalnie przeznaczonym do tego piecu. Po dokładnym wysuszeniu wytwory dzieci wróciły do przedszkola, aby mali artyści mogli je wymalować. Zajęcia pełne twórczej aktywności dały przedszkolakom dużo radości i satysfakcji.