Samorządowe Przedszkole nr 65

RYBKI - w kinie

rok temu

Moja pierwsza wizyta w kinie, tak nazywa się program, na który poszliśmy do pobliskiego Multikina. Przedszkolaki obejrzały kilka odcinków filmów z serii o Basi. Ale i tak wszystkim najbardziej podobał się? popcorn.

Dodaj komentarz