RYBKI i DELFINKI - Wycieczka do Wieliczki

W środę 12.10.2022 roku, grupy: Delfinków i Rybek, wyruszyły na niezwykłą wycieczkę do podziemnych labiryntów Kopalni Soli w Wieliczce. Razem z przewodnikiem, Soliludkiem i Skarbnikiem, dzieci przemierzały trasę edukacyjną Solilandia.  Dzielne Perełki szukały jaj solizaurów i nawet obudziliśmy  śpiącego Soliludka. Na małych odkrywców czekały liczne wyzwania. Każdy z uczestników miał min. za zadanie spróbować soli, uważnie obserwować podziemne zakamarki, bezpiecznie przemierzać liczne schody i korytarze, zapamiętywać ciekawostki, tak by w odpowiednich momentach wykorzystać zdobyte wiadomości. Na zakończenie  kopalnianej przygody, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i magicznego lizaka. Po tak dużej dawce wrażeń Delfinki i Rybki w doskonałych humorach, pełne solnych wyrażeń, wróciły do Perełki.