Z życia Perełki

Witamy w roku szkolnym 2023/2024!

W tym roku w przedszkolu będą się uczyć i bawić następujące grupy:

Ślimaczki, Żółwiki, Meduzy, Delfinki, Ośmiorniczki i Narwale.

Konkurs Plastyczny

Mamy przyjemność ogłosić laureatów konkursu plastyczno-technicznego ,,Zabytki Krakowa":

I miejsce - Julia O z Ośmiorniczek

II miejsce - Mateusz B z Rybek

III miejsce - Kacper L z Ośmiorniczek

Wyróżnienie - Maja K z Ośmiorniczek

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom!

Jasełka

W miły, już prawie świąteczny, poranek 22 grudnia grupa Rybek zaprosiła wszystkich przedszkolaków na wyjatkowe przedstawienie. Sześciolatki zagrały, zaśpiewały i zatańczyły historię Bożego Narodzenia, a swoim zaangażowaniem pokazały, że zasługują na miano prawdziwych artystów. Dziękujemy za przepiękne jasełka i życzenia świąteczne.

Teatrzyk ,,Skrzat'' przedstawia...
W październiku w nasze przedszkolne progi zawitał teatrzyk ,,Skrzat". Gdy zabrzmiał teatralny gong, a wszystkie rozmowy ucichły, dzieci zanurzyły się w opowieści o Kasi, tchórzliwym króliczku i strasznym czarodzieju. Dowiedziały się, że tak naprawdę strach  ma tylko wielkie oczy, a wszystkie przeciwności można pokonać szczyptą odwagi i sprytem. Przedszkolaki żywiołowo reagowały na wydarzenia, odpowiadały na pytania i śpiewały piosenki. Dzięki temu poszerzały swoje zainteresowania teatralne i przypomniały sobie jak należy zachowywać się w teatrze.
Już czekamy na kolejne spotkanie!