Ogłoszenia

Informacja dla Rodziców dzieci kontynuujących naukę w przedszkolu w roku szkolnym 2024/2025.

Rodzice dzieci, którzy potwierdzają wolę korzystania z wychowania przedszkolnego w P-65 zobowiązani są do złożenia stosownej Deklaracji (do pobrania na stronie przedszkola : perelka.eprzedszkola.pl lub w sekretariacie) w dniach od 21.02.2024 do 28.02.2024.

Przyjmowanie Deklaracji:

21 lutego (środa) w godz. 8:00 - 17:00

23 lutego (piątek) w godz. 8:00 - 10:00

26 lutego (poniedziałek) w godz. 8:00 - 17:00

28 lutego (środa) w godz. 8:00 - 17:00

Niezłożenie Deklaracji w w/w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu!

DEKLARACJA

REKRUTACJA - INFORMACJA OGÓLNA

Kwarantanna Rozgwiazd

Dzisiaj jeden z nauczycieli z grupy Rozgwiazdek dostał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. W związku z tym cała grupa ma kwarantannę aż do 10.12 (włącznie).

Góra grosza
Plakat Góra Grosza 2021

Na przełomie listopada i grudnia nasze przedszkole po raz kolejny uczestniczy w akcji charytatywnej GÓRA GROSZA. Zbieramy pieniążki w szczytnym celu, a każda drobna moneta może pomóc potrzebującemu dziecku. Dlatego serdecznie prosimy o (w miarę możliwości) zasilanie skarbonki  znajdującej się w szatni grupy. Zebrane pieniążki zostaną przekazane na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie.

Cel Góry Grosza:

"Naszym zdaniem, najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. Około 70 tysięcy dzieci przebywających w pieczy zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać."

Towarzystwo Nasz Dom, organizator akcji

Szczegółowe informacje: klik

Zdjęcia do kalendarza jesiennego

Drodzy Rodzice!

W dniu 14 października 2021 będą wykonywane zdjęcia do kalendarza jesiennego. Nie ma konieczności eleganckiego ubrania dzieci, ze względu na przygotowane przez fotografa specjalne stroje.