Pożeganie Dyrektora

30 czerwca odbyło się w "Perełce" uroczyste pożegnanie Pani Dyrektor Barbary Baster, która po latach tworzenia naszego przedszkola odchodzi na zasłużoną emeryturę. Przedszkolaki odśpiewały hymn przedszkola i recytowały podziękowania i życzenia! A na zakończenie wręczyły jej papierowe kwiaty.

Przy okazji przywitaliśmy kwiatami nową Dyrektor, Panią Marię Konik, która od 1 wrzesnia 2022 obejmie stanowisko i będzie przewodzić "Perełce".

Piękne to było spotkanie i pozostanie w pamięci na długo.