Spektakl w Teatrze ,,Groteska

ponad 2 lat temu

21 kwietnia o godzinie 11.30 zgasły światła i rozpoczęła się podróż do zupełnie innego świata. Świata wzruszeń, strachów, zachwytów i innych prawdziwych emocji. W podróży brały udział Rekinki i Ośmiorniczki, a nieocenioną pomocą okazali się aktorzy Teatru Groteska, którzy przed tą wymagającą widownią, zaprezentowali spekrakl pt. Calineczka niezwykłe przygody.

Przedszkolaki już dopytują kiedy następny wyjazd.

Przedszkolaki już dopytują kiedy następny wyjazd.