Zapraszamy do galerii ,,Perełkowych" grup przedszkolnych:

aby pobrać zdjęcie należy kliknąć prawym przyciskiem myszy w zdjęcie (wyświetlane w pokazie obrazów) i wybrać opcję zapisz obraz jako...

ŚLIMACZKI - choinki z gliny

22 listopada grupa Ślimaczki uczestniczyła wraz ze swoimi rodzicami w warsztatach ceramicznych. Z gliny wycinały choineczki, a następnie za pomocą sprytnych paluszków, wyklejały przepiękne ozdoby. Sama glina jako masa okazała się bardzo przyjemnym i wdzięcznym tworzywem. Zarówno dzieciom jak i rodzicom wspólne tworzenie sprawiło wiele radości. Warsztaty zaczęły wprowadzać nas także w świąteczny nastrój. Choineczki zostały wypalone i pomalowane i będą stanowić wspaniałą ozdobę naszych świątecznie przystrojonych domów.

ŚLIMACZKI - zaimowe zabawy

Przyszła zima biała, śniegiem nasypała i sprawiła wielką radość Ślimaczkom, które mogły wyjść i bawić się w ogrodzie na śniegu. Były zatem rzuty śnieżkami i gonitwy za sobą i ciociami, aniołki, a także próby lepienia bałwana. Prowadziliśmy też mini obserwacje śniegu i płatków, i poznawaliśmy jego właściwości przy okazji realizacji tematu zimowego. Biała zimo zostań z nami jak najdłużej!